Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka UE za....Czy przeciw? Re: UE za....Czy przeciw?

Ixion
Participant

No właśnie nie ma takiej pracy! Chyba że na czarno.

Praca zawsze jest, trzeba tylko być wystarczająco zdeterminowanym by ją podjąć. Czy sądzisz, że zwolniony z fabryki pracownik pójdzie kopać doły albo sprzątać? Nie, bo woli siedzieć na zasiłku, niż pracować.

Dowcipniś 😛 One narodziły się z powodu rewolucji przemysłowej i tyle.

Czyli rozwój ludzkości prowadzi do wszelkich patologii? To dlaczego ludzie chcą rozwijać swoją cywilizację? Socjalizm jest główną przyczyną wszelkiej degeneracji społeczeństwa.

To ma fajnie

To żyjemy w fajnym kraju 🙂

Zaraz. Przecież to twoje strzelanie do ludzi jest również naruszeniem prywatności człowieka..

Nie jest. Gdyby ludzie demonstrowali sobie na swoich działkach, to wtedy nic mi do tego, ale jeżeli robią to na ulicy i niszczą mienie innych obywateli, to państwo (którego jedyna funkcja to zapewnieni prawa do życia, własności i wolności), musi interweniować.

A jesteś. Gdyż jeżeli im nie pomogłeś do doprowadziłes do ich upadku.

Czyli jestem też winny ataku z 11 września, zabójstwa gen. Papały, afery Rywina, afery Starachowickiej, wojny domowej w Liberii .... Jestem wielkim zbrodniarzem! 😆

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram