Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka UE za....Czy przeciw? Re: UE za....Czy przeciw?

Ixion
Participant
#13549

Raczej pracodwcy ni są świaomi ich umiejętości . Ale jeżeli masz 50 lat , mówisz tylko po polskui masz wykształcnie średnie lub średnie niepełne to jesteś skończony. A inni obywatele mają za to płącić z tego samego względu z którego płacą na emeryturę.

Płacenie przez innych za czyjąś emeryturę jest oczywiście niesprawiedliwe i niemoralne!

A jeśli ktoś nie może znaleźć pracy, to nie znaczy że takiej pracy nie ma. Może mięć za wysokie wymagania lub nie być gotowy do pewnych wyrzeczeń, ale to jego decyzja. Jeśli ktoś chce pracować, to zawsze znajdzie zajęcie.

Nie skarżyli się dlatego że nie byli tego świadomi. Zresztą wiele patologii narodziło się z powodu budowy wielkich mioast i kultury XX w.

A może to wszelkie formy socjalizmu zaburzyły normalne mechanizmy rozwoju ludzkości i selekcji naturalnej?

Ma taki obowiązek! To obowiązek serca.

A jeśli ktoś jest nieczuły? 🙂

Ma. Jeśli musi.

Kto decyduje kiedy musi i czy nie prowadzi to do pewnych patologii (społeczeństwo może mieszać się wtedy, kiedy nie powinno)?

A gdzie tu odpowiedzialnośc grupowa?

Napisałeś że społeczeństwo musi wspierać przestępców w powrocie do normalności, bo jest współwinne za ich degeneracje? W jaki sposób ja jestem współwinny za degenerację: Dziada, Masy, Malizny, Jędrzeja, Baraniny .....?

Nie przeczę. Ale odpowiadanie za błędy nie może oznaczać śmierci.

Jeśli ktoś nie chce zaakceptować innych form odpowiedzialności, to trzeba posłużyć się tą ostateczną.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram