Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka UE za....Czy przeciw? Re: UE za....Czy przeciw?

Ixion
Participant
#13502

Ale ci ludzie po prostu mieli dużo szczęścia. A większość go tyle nie ma.

Szczęście mogło tylko przyspieszyć ten proces. Tak naprawdę to wszystko zależy od człowieka.

To dlatego że więzienia są idiotycznie zorganizowane ,a nie dlatego że sam system jest zły.

W Wielkiej Brytanii na miesięczny pobyt młodocianego więźnia w zakładzie poprawczym wydaje się ponad 3000 funtów. Moim zdaniem więzienia powinny składać się z klatek 2 na 2 metry, w których zamykałoby się więźniów i trzymało na chlebie i wodzie. Który system jest twoim zdaniem lepszy (a może masz „trzecią droge”)?

Ale napewno mniej humanitarna. Odbiera podstawowe prawo człowieka- do życia. Napiszesz że więzienie odbiera godność. Odbiera ,ale gdy nie ma życie godności też nie ma.

Podczas procesu łapania ludzi w czasie demonstracji może zostać rannych wielu policjantów. Całe zajście trwa dłużej, jest bardziej niebezpieczne dla osób trzecich. Humanitaryzm to poszanowanie dla ludzi i ich godności. Przed strzelaniem do tłumu, demonstranci dostają ultimatum. Jeśli je zaakceptują, to odejdą z życiem, jeśli nie, to zostaną zastrzeleni. Dostają wybór, a ja respektuję ich decyzję. To jest poszanowanie dla ich godności.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram