Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka UE za....Czy przeciw? Re: UE za....Czy przeciw?

Ixion
Participant
#13423

Jakiś milion dziennie umiera.

To dotyczyło oczywiście Polski.

Zaraz... "Kto jest bez grzechu niechaj pierwszy rzuci kamień"- Człowiek nie jest istotą doskonale dobrą czy doskonale złą. Trzeba dać mu szansę. A ty mu jej odmawiasz. I uważasz że strzelanie do ludzi nie obraża ich godności? Dziwne masz poczucie godności. Jeżeli wywodziłbyś się z warstwy bushi to bym się nie dziwił ,ale zdaje się że jesteś Europejczykiem. Istnieje również taka rzecz jak kradzieże socjalne. Idzie staruszka do sklepu i nie ma już pieniędzy więc zabiera z pólki kawałek chleba czy innego pożywienia. Strzelać!

To teraz przedstawię alternatywę dla mojego pomysłu. Demonstranci idą przez miasto i demolują samochody i sklepy. Niszczą majątek prywatnych ludzi. Pewien człowiek ma już tego dosyć. Wychodzi przed swój sklep z shotgunem i zaczyna strzelać w powietrze. Jeśli demonstranci dalej niszczą jego sklep, to strzela do nich. Może oni go zabiją, może on ich, to nie istotne. Ważne, że ten człowiek miał prawo to zrobić, bo bronił efektów pracy swojego życia.

Teraz pytanie, czy wolisz, żeby ludzie sami się w ten sposób bronili, czy chcesz, by robiło to zamiast nich szkolone do użycia broni wojsko?

Ale ten człowiek obiecywał coś innego kiedy go wybierali prawda? Więc Ci ludzie zostali oszukani i nie mogą odpowiadać za czyny tego człowieka.

Powinni to przewidzieć. Czy jeśli strażnik wpuści terrorystę do elektrowni atomowej, bo terrorysta powie, że chce sobie pozwiedzać obiekt, to też będzie niewinny? (Tak na marginesie, to taką elektrownię trudno jest zniszczyć)

Chryste.. Wszytsko stwarztuacje korupcjogenne.

Chyba, że jest prywatne!

Tak a ufo zbiło J.F Kennedy'ego ,a masoni rządzą światem.

😆 J.F Kennedy'ego zabiło CIA lub FBI. A masoni tylko chcą zawładnąć światem, jeszcze im się to nie udało, choć na razie pseudomasoni żądzą UE i Francją.

Ehe... Już to pisałem- nie zabijesz wszystkich.

Ale ci którzy zostaną zaakceptują zmiany.

Jeżeli w przyszłości będziesz prezydentem to naród będzie odpowiedzialny z śmierć tych górników...

Nie, górnicy sami będą odpowiedzialni za swoją śmierć.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram