Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka UE za....Czy przeciw? Re: UE za....Czy przeciw?

Thengel
Participant
#13422

Ilu ludzi do tej pory umarło z głodu z powodu braku zasiłków? Państwo w demokracji to wyborcy, więc to oni są temu winni.

Jakiś milion dziennie umiera.

Mam za to wysoki szacunek dla ludzi. Jeśli człowiek nie reaguje na ostrzeżenia i działa dalej łamiąc prawo, to znaczy, że akceptuje karę jaka go za to spodka. Ludzie to nie zwierzęta, oni myślą i odpowiadają za swoje czyny. Jeśli nie chcą przestać łamać prawa, to trzeba ich powstrzymać, ale z zachowaniem ich godności. Nie należy więc ich łapać i ganiać jak zwierzęta, bo to obraża ich jako ludzi. Jeśli się godzą na łamanie prawa z premedytacją, to konsekwencją tego jest kara śmierci (choć oczywiście nie chciałbym jej użyć). 

Zaraz... "Kto jest bez grzechu niechaj pierwszy rzuci kamień"- Człowiek nie jest istotą doskonale dobrą czy doskonale złą. Trzeba dać mu szansę. A ty mu jej odmawiasz. I uważasz że strzelanie do ludzi nie obraża ich godności? Dziwne masz poczucie godności. Jeżeli wywodziłbyś się z warstwy bushi to bym się nie dziwił ,ale zdaje się że jesteś Europejczykiem. Istnieje również taka rzecz jak kradzieże socjalne. Idzie staruszka do sklepu i nie ma już pieniędzy więc zabiera z pólki kawałek chleba czy innego pożywienia. Strzelać!

Tak, jeżeli użyje do tego państwowych środków i złamie prawo.

Ale ten człowiek obiecywał coś innego kiedy go wybierali prawda? Więc Ci ludzie zostali oszukani i nie mogą odpowiadać za czyny tego człowieka.

Przecież to stworzy mnóstwo sytuacji korupcjogennych. Rządy tych państw dogadają się z tymi, którzy rozdzielają pomoc i podzielą się pieniędzmi, podczas gdy dla społeczeństwa nic nie zostanie.

Chryste.. Wszytsko stwarztuacje korupcjogenne.

Książki z takich dziedzin jak psychologia są często tworzone na zamówienie konkretnego lobby. To, że ktoś ma problemy psychiczne nie wynika z tego, że jest bogaty czy biedny. Te rzeczy są niezwiązane ze sobą.

😆 Tak a ufo zbiło J.F Kennedy'ego ,a masoni rządzą światem.

To strajki się wyeliminuje siłą, a potem przystąpi do polepszania sytuacji kraj. Jeśli górnicy nie zrozumieją tego, że nie mają specjalnych praw i nie mogą pasożytować na reszcie społeczeństwa, to będą musieli być wyeliminowani siłą. 

Ehe... Już to pisałem- nie zabijesz wszystkich.

P.S

Jeżeli w przyszłości będziesz prezydentem to naród będzie odpowiedzialny z śmierć tych górników...

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram