Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka UE za....Czy przeciw? Re: UE za....Czy przeciw?

Ixion
Participant

W NAFTA ,a nie w Afryce gdzie są trudności z wybudowaniem fabryki.

Problemy z wybudowanie fabryki w Afryce są efektem konfliktów na tym kontynencie i walk plemiennych. Mieszkańcy tego kontynentu powinni zrozumieć, że dopuki sami nie zmienią tej sytuacji, to nie mają zbyt dużych szans na rozwój. Jeżeli chce się im pomóc, to trzeba rekolonizować ten kontynent.

Wiesz ja nie twierdze że socjalizm nie jest utopią. Ludzie są głupi lub zawistni i tak to się kończy...

To przestań popierać ten ustrój i zostań zwolennikiem kapitalizmu 🙂

Jakie przymusowe składki? I tak te odatki dorykają najbogatszych.

ZUSy, fundusze pracy, ubezpieczenia zdrowotne i wypadkowe... są płacone przez wszystkich, co jest niesprawiedliwe. Gdyby pieniądze te zostały w kieszeni obywateli, to oni sami mogliby zdecydować, czy chcą się ubezpieczyć (a jeśli tak to gdzie), a może czy chcą te pieniądze zainwestować i tak zadbać o swoją przyszłość.

Nikt bo każdy ma inne pojęcie uczciwości

No właśnie, skoro tak, to każdy, komu nie udowodni się, że zdobył jakieś pieniądze nielegalnie, zarobił je uczciwie.

podatek progresywny powinien byc skasowany bo jest niezgodny z konstytucja i rozsadkiem 

socjalistyczna 'rownosc', dlaczego czlowiek ktory cale zycie ciezko pracowal i sie dorobil ma tracic wiekszy procent od durnia, ktory niczego nie osiagnal bo mu sie nie chcialo ? [specjalnie skrajne przypadki] 

ktory z nich ma tworzyc miejsca pracy ? 

jak dla mnie to lamie konstytucyjna zasade rownosci wobec prawa

Oczywiście, masz całkowitą rację!

A tutaj jest trochę więcej systemów i krów. 🙂 Najbardziej podoba mi się „USTRÓJ WCZESNORADZIECKI” 😀

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram