Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka UE za....Czy przeciw? Re: UE za....Czy przeciw?

Thengel
Participant

Ale przecież wolny handle nikogo nie faworyzuje. Znosi tylko cła, przez co tańsze i lepsze produkty stają się bardziej dostępne, ale przecież nikt nie zmusza do ich kupowania. Dzięki rozszerzeniu NAFTA wiele firm z Ameryk Północnej mogłoby stworzyć nowe miejsca pracy w Ameryce Południowe.j

Jak to nie faworyzuje... Tylko idiota kupował by produkty afrykańskie gdy ma tańsze

Albo Rosja, Chiny czy Francja 

Nie zgodzę się... Osatnio to Stany popisują się swoim egocentryzmem.

Podniesie, obecnie państwo zabiera obywatelom więcej niż 50% tego co zarobią. Jeśli podatki będą niskie, to więcej pieniędzy zostanie w kieszeni podatników, co podniesie ich stopę życiową. Poza tym więcej miejsc pracy to także większy wybór zawodów więc i możliwość lepiej płatnej posady

Że gdzie? 5o%? Najwyższa stawka wynosi 40%... I ci ludzie którzy tyle płacą nie żyją na statystycznym poziomie ubóstwa.

Dla mnie wyraża się ona w kwestii ekonomicznej w stwierdzeniu: „co zarobisz jest twoje”

A dla mnie wyraża się "co zarobisz uczciwie jest twoje" a bardziej radykalnie: "co zarobię ja ty innych jest nasze"

A propos tego tekstu to znam jego inną wersję i jak znajdę to przytoczę.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram