Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka UE za....Czy przeciw? Re: UE za....Czy przeciw?

Ixion
Participant

Ale masz szczęście Thengel, oto artykuł z Najwyższego Czasu na temat tego, jak ograniczenia w wolnym handlu wpływają niekorzystnie na rozwój Afryki. (aktualny do 23.09)

Ja dziękuję za wszelkie międzynarodowe trybunały, są one dla mnie niesprawiedliwe. A co do Hitlera, to on popełnił zbrodnie na narodach, które później miałyby prawo go sądzić. Ale co mają zbrodnie w Chile do np. Trybunału w Hadze (w sensie logicznym, a nie formalnym)?

Oczywiście, że państwo to firma, tylko taka z przymusowym korzystaniem z usług. Dlaczego mam płacić za coś, z czego nie korzystam, jeśli mi to nie odpowiada? Jeśli pakiety kupiłoby 20% ludności, to te 20% korzystałoby z usług bezpłatnych, a reszta nie. Na jakim poziomie, to zależy od efektywności państwa. I co tę resztę obchodzi te 20%? Każdy pracuje na swoje utrzymanie i robi co chce z tym, co zarobił.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram