Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka UE za....Czy przeciw? Re: UE za....Czy przeciw?

Thengel
Participant

Bożeee Ixion... Przestań mi mówić o tym że socjalizm opiera się na kradzieży bo ja mogę powiedzieć że kapitalizm opiera się na morderstwach! I mówię ci że strzelając do ludzi odniósłbyś dokłednie odwrotny skutek do zamierzonego. Państwa totalitarne najczęściej upadały bo właśnie strzelano do ludzi! A to co napisałeś jest dla mnie dowodem na to ,że ludzi niestety rzeba zzamykać za poglądy! Ty jawnie namawiasz do morderstwa! "Dla mnie najważniejsza cecha socjalizmu (komunizmu) to ograniczanie wolność (głównie przez zabieranie obywatelom pieniędzy w formie podatków)" Tylko gdzie tu ograniczenie woności? I człowieku ZABIERANIE ludziom pieniędzy????? Ty wiesz co piszesz? Przecież rząd nie zabiera podatków dla siebie tylko dla ciebie (wyłączając rózne patologie typu korupcyjnego)...."nie chciałeś zostać zasymilowany, a mimo to zostałeś”, przypomina w socjalizmie „nie chcesz płacić wysokich podatków, a musisz”." yyy... że co? no wiesz mogę powiedzieć: chcę płacić wysokie podatki i w zamian mieć opiekę społeczną ,a nie mogę..

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram