Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka UE za....Czy przeciw? Re: UE za....Czy przeciw?

Q
Participant

Mam juz troche wiecej czasu i troche poczytałem.Bardzo mi sie wasza dyskusja podoba.Najbardziej cześć o samoistnym wymieraniu "wadliwych" jednostek.Spójrzmy na Star Trek First Contact. Federacja nie mogła powstać przed wojną atomową. Pewne jednostki musiały wymrzeć. Musiało dojść do katastrofy. Tak samo nasze społeczeństwo nie bedzie sie rozwijać bez katastrofy (to jest podobne troche do dziur na naszych jezdniach próbuje sie je załatac żeby je uratować ale droga tak czy tak bedzie w coraz gorszym stanie i nie pomoże nic oprócz położenia nowego asfaltu). Taka jest prawda - nie staniemy sie lepszym społeczeństwem bez pozbycia sie zepsutej cześci ludzkosci. Oczywiscie nalezy pomagać tym którzy tego chcą a tym którzy wiedza "najlepiej" dać to czego pragną (chą sie zniszczyc ich sprawa)-dla nas lepiej.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram