Forum Fantastyka Star Trek Treker = globalista? Re: Treker = globalista?

fluor
Keymaster
#9837

Dlaczego ludzie sądzą, że to właśnie Polska jest celem tych wszystkich napaleńców z Europy jakiś kompleks czy coś. Cała UE tylko się ślini żebyśmy weszli a potem nas ciach wykupią, zniszczą, pozamykają. Ludzie toż to obłęd.

Nie ludzie tylko Polacy. Drupi, jakbyś znał cierpiętniczą i dramatyczną historię narodu polskiego, który co rusz staje się przedmiotem asymilacji i walk o niepodległość, znałbyś powód. Panuje u nas wolność słowa - Wołoszański łopatologicznie podawał różne fakty i aluzje jak to będzie nam dobrze w UE, zaś LPR pokazuje jak źle będzie.

Inna sprawa, że należy odpowiednio wykorzystać te niepokoje, jakie się w ludzkich sercach rodzą - wiele pokoleń zostało przecież wychowanych w patriotyzmie za komuny - teraz już się tego raczej nie robi.

Moje poprzednie posty to było oczywiście nabijanie się, zresztą nawet jakbym sie sprzeciwiał, to wiem, że OPÓR JEST BEZCELOWY. W końcu większość wykształconych ludzi takich obaw nie żywi.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram