Forum Fantastyka Gry Reddragon Re: Reddragon

Vidmo
Participant

Co wy tak z tymi oplatami 10 zl za ponad 100 dni dobrej zabawy to nie tak duzo, a powiedzialbym ze grosze przcietmna gra oryginalna kosztuje nie wiem zazwyczaj ok 100 zl a pirat nie sciagniety z netu ok 20 zl.

Ja nie wiem ale to dla mnie grosze ja czekam z niezierpliwoscia na oplaty. Wszystkie lamy wypadna z serwera. A 2 piwa odpuscic sobie moge i zaplacic za rd.

Ja odpowiem Tobie w ten sposób: Oprócz RD mam jeszcze wiele innych gier (i nie chodzi tu tylko o gry "explorerowe") takich jak Starcraft, Quake, Diablo, Counter Strike, Medal of Honor itp. itd., w które można grać po sieci lub interku. Fakt, że nie bierze w nich udziału aż taka ilość ludzi ale od czego jest BattleNet, a do tego w moim przypadku jest coś takiego, że mamy ponad 300 osobową sieć lokalną więc zawsze ktoś się znajdzie chętny do gry (jestem jednym z 4 założycieli 😀 i pamiętam jak jeszcze BNC'ka "kładliśmy" 🙂 ) więc nie widze sensu aby jeszcze za jakąś grę płacić 12 zł (bo tyle raczej będzie wynosiła kwota za prowadzenie jednego księstwa przez 1 ere) skoro tyle jest fajnych gierek bezpłatnych, a te 12 zł w odróżnieniu od cebie wolę wydać na piwko 😀 lub jakiś malutki prezencik dla dziewczyny 8)

Ps:Nie będę rezygnował całkowicie z gry w RD bo przyznam, że mnie wciągneła ale będę tylko obecny na RD HU

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram