Forum Fantastyka Gry Reddragon Re: Reddragon

Coen
Participant
#9063

A więc po pierwsze przeczytaj instrukcję, są tam wszystkie pojęcia zawarte więc będziesz wiedział o czym dalej mowa. A z moich rad to powiem ci tak:

Nia inwestuj na razie w chłopów druidów i magów oraz nie buduj jezior mammy, sa narazie zbedne. Jeśli liczba jedzenia na ture spadnie ci ponizej zera jedyne dobuduj sadów owocowych. Poczatkowo nie inwestuj tez w płatnerzy i ludzi przeznacz raczej na murarzy, kamieniarzy, kupców (ale utrzymuj ich efektywnosc na poziomie 1000-2000%) i alchemików (w przyszlosci to oni u wojownków sa głownym źrodłem dochodów u magów sa oni i druidzi ale to dopiero przyszlosc). Dzieki temu bedziesz szybciej budowal budynki specjalne.

Nie inwestuj na razie w wojsko, nie opłąca sie, i tak armi silniej nie wystawisz a i ludzi i fundusze lepiej na gospodarke przeznaczyc.

Jak najszybciej zbuduj "światynie bogactw Autora" oraz 'skrzyrzowanie szlaków handlowych" umozliwia ci one dwukrotna wizyte w labiryncie (światynia) jak i dostep do handlu miedzy ksiestwami (skrzyzowanie)

teraz jak sie dołaczyc:

wchodzisz z zakładke "dyplomacja" i tam w oknie dialogowym wpisujesz nazwe naszej koalicji "Kwadrant Alfa" oraz naciskasz na przycisk "popros o przyjecie do koalicji. Wted juz tylko czekasz az imperator cie przyjmie.

Jeśli masz jeszcze jakies pytania to pytaj tu.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram