Forum Fantastyka Gry Reddragon Re: Reddragon

fluor
Keymaster
Quote:
No i może poza (...)

Bycie Impem w rd nie jest takie hop siup o czym Vidmo sie chyba przekonales tak jak Q, Reyden i jeszcze kilku innych wsrod nas. 

No, nie do końca. czasem z pewnych względów jest tak, że Imperatorem musi być określona osoba, nawet kiedy nie ma czasu i ma inne braki. Wtedy dość dobrze sprawdza się model Ludwik XIV + kardynał Richelieu, gdzie kardynałem jest aktywny GD, który przy akceptacji panującego (panującej) wykonuje swoją pracę. jak zauważyłem często robi się tak w koalkach do których dochodzi nowy bardzo doświadczony gracz, który może dużo zrobić i chce, ale nie zyskał na tyle zaufania by go wybrano Impem.

Quote:
Instrukcji to ja do dzis nie przeczytałam i jakoś nie nażekam z tego powodu. Szkoda na to czasu. Lepiej grać, na wyczucie w moim przypadku lub słuchać ewentualnych wskazuwek, ale po co czytać?

To wyzwanie nadal szokuje, ale jest nieco bardziej zrozumiałe. Jedni ludzie chcą się uczyć sami wszystkiego od razu, inni czekają aż zostaną nauczeni bez wysiłku 😉

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram