Forum Fantastyka Gry Reddragon Re: Reddragon

fluor
Keymaster
#12183

Dużo ludzi...

Po pierwsze to byłby zły eot.

Po drugie, należy ustalić bardzo wyraźnie czy koalicja gra dla zabawy czy na poważnie. Nie trzeba długo myśleć żeby dojść do wniosku, że połączenie w jednej koali ludzi ambitnych i tych dla funu doprowadza do konfliktów. Wiele też podobnych konfliktów było i u nas, związanych także z passami. Wiadomo, jak ktoś sie nie może zalogować to daje znać i ktoś inny to robi.

Jeżeli gracie na poważnie i chcecie dojść do top100 czy 50, to życzę wam bardzo dobrze, ale cel jest jeszcze dość daleko. Wysokie ambicje = dużo wysiłku ze strony każdego koalicjanta.

Zadziwiał mnie zawsze fakt dużej liczebności Kwadrantu. IMO zawsze łatwiej jest zaczynać naukę (także Imperator i GD) od mniejszych koalicji, stopniowo dołączając kolejne guby tak, by była mniej więcej ciągłość i możliwość zastosowania poprzednich doświadczeń. Za dużo roboty może od razu zniechęcić lub doprowadzić do nieporozumień.

Prot 11 dni to rzeczywiście brzmi tak jakby ktoś was wystawił na żer, ale od tego popełnia się błędy żeby później się ich wystrzegać... 😉

Nie piszę że to czyjaś wina. Prawie zawsze jest tak, że winnych jest więcej. Imp czegoś nie zrobił, o czymś zapomniał, ale przecież ktoś mógł mu przypomnieć, czy cośtam. Sami rozumiecie. Wina i kara rozchodzą się zawsze po wszystkich... i na pewno, Vidmo nie jest tak, że z powodu błędnej decyzji straciłeś dużo akrów: razem z tobą stratę poniosła cała koalicja.

Ludzie to jest team play... bez znaczenia czy gracie poważnie czy dla zabawy.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram