Forum Fantastyka Gry Reddragon Re: Reddragon

Q
Participant

No dzis juz widnieje ta informacja, to znaczy ze gra bedzie za darmo, ale kiedys pewnie ja zrobia platna ja w Czechach.

Kochani skoro nowa Era we wtorek to mozebysmy sie jakos zorganizowali???

😀 😀 😀 W koalicje.

A dlaczego...

Zalezy mi na paktach kupieckich, do momentu wybudowania "skrzyzowania szlakow Handlowych" to jest najwazniejsze zrodlo dochodu, potem oplaca sie zyc bez koalicji, wszystkich robotnikow ktorych mozna wtedy wziasc dobrze jest dac na manne(alchemicy zarabiaja 2-3 razy mniej niz druidzi.)I to w poprzedniej erze dawalo mi po 1,5k akrow na ture, nawet nie musialem z nikim walczyc to mi wystarczylo. I nikt mnie nie atakowal bo 1% mojej ziemi ktory w takim wypadku by mu sie dostal nie jest niczego wart a za cala kase kupowalem akry i zlodzieje mogli mi naskoczyc.

Gdy juz bedziemy miec po jakies 70-80k akrow mozemy sie polaczyc w jedna koalicje i walczyc albo probowac budowac palac.

Kto chcialby skorzystac z mojej Taktyki niech sie pisze do mojej koalicji, ktora zakladam na poczatek, jak sie nazywa???

"Continuum"

Jesli wy zamierzacie stworzyc jakas inna koalke to napiszcie jaka chetnie podpisze z wami sojusz i w razie czego bede jechal przeciwnika czarami jesli zechcecie.

I jeszcze jedno u mnie w koalce ja bede Dzinem i Peter tez bedzie Dzinem, nie oplaca sie brac innych ras jak Elf czy Czlowiek, ewentualnie rase najsilniejsza pod wzgledem woja.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram