Forum Fantastyka Gry Reddragon Re: Reddragon

fluor
Keymaster

No Q juz sie pozegnal z koalicja i wprowadza swoj tajny plan. Jak sadze albo go zalatwia i dadza banika, albo wroci do nas z 5 tys ziemi skamlac abysmy go przyjeli ponownie:)

Nie ma się co śmiać z "naginania". Jak byłem na spotkaniu koalicyjnym z resztą naszej większości (tak się akurat składa, że 12/13 Antyterrorystycznej rezyduje w Warszawie 😛 ) i widziałem tęgie mózgi mówiące w tonie całkiem realistycznym o jakimś hakowaniu systemu za pomocą programów dostępowych do kodu źródłowego czy czegoś takiego to sami możecie sobie wyobrazić moją minę 😉

Osobiście nie popieram oszukaństwa - gram w RD tylko dla zabawy - różnie bywało w erze - raz obrywaliśmy równo a innym razem robiliśmy wręcz pokazowe wojny, gdzie pwnik nie był w stanie stawić oporu - ale zawsze zyski ziemne były czymś drugorzędnym. Tylko raz się zdarzyło, że koalicjant odszedł z powodu naszego "niepoważnego" stylu gry - reszta trzyma się twardo i zdaje się także z tego czerpać przyjemność. Może to jakiś przypadek, ale tak się dobraliśmy, że o wiele lepiej to już być nie może 😀

I mam nadzieję, że to grzebanie w kodzie pozostawią w spokoju - chociaż jak się ma informatyków w składzie, to aż ich palce świeżbią 😀 😀

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram