Forum Fandom Kluby i grupy [Raport] Trekon IV - Kołobrzeg 2003 Re: [Raport] Trekon IV - Kołobrzeg 2003

drupi
Participant

O tym, że się wybierasz to byłem prawie pewien :).

A TSS jak to TSS czasu nie ma, może śmiałości itp 🙂

Tak poza tym zazwyczaj jak sie gdzies wybieram to jestem. Jako ze daty sobie juz zapisalem w kalendarzu jedyną opcją jaka może mi przeszkodzić byłby brak funduszy. 60-70 zl to jednak trochę duzo, ale ze to jest okres wakacyjny jakoś sie wyrobi tą kasę. I nie wiem czy ten sarkazm z twojej strony był taki na miejscu:))))

Hehe... mam wrażenie, że na tym forum rozróżnia się tylko Trekerów z POGF i TSS 😛

A przecież spora część załogi TSS widnieje w bazie danych POGF... to jak to w końcu jest?

Poza tym, jeśli komuś się wydaje, że na konwenty jeżdżą tylko POGFianie, to się grubo pomylił 🙂

To jest impreza jak najbardziej otwarta, i spotkać na niej można nie tylko fanów Treka, ale również wszelkich scifi i nawet osoby kompletnie nie zainteresowane 😀

Ano jest tak jak piszesz wiekszosc ludzi z TSSu widnieje również na POGF. Ale jakoś tak wychodzi, że tu jest mniej aktywnych osóbek. Przykładem są spotkania i rózne takie pomysły spotkań, które zazwyczaj nie dochodzą do skutku.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram