Forum Fandom Kluby i grupy [Raport] Trekon IV - Kołobrzeg 2003 Re: [Raport] Trekon IV - Kołobrzeg 2003

mxf
Participant
Quote:
Wiemy mnemenku wiemy i sie wybieramy 😀 

Tak poza tym chcialbym zeby ktos z TSS sie wybral. Zazwyczaj to jest tak ze tylko POGF sie stawia na takich imprezach

Hehe... mam wrażenie, że na tym forum rozróżnia się tylko Trekerów z POGF i TSS 😛

A przecież spora część załogi TSS widnieje w bazie danych POGF... to jak to w końcu jest?

Poza tym, jeśli komuś się wydaje, że na konwenty jeżdżą tylko POGFianie, to się grubo pomylił 🙂

To jest impreza jak najbardziej otwarta, i spotkać na niej można nie tylko fanów Treka, ale również wszelkich scifi i nawet osoby kompletnie nie zainteresowane 😀

Quote:
A może po prostu termin nie ten. Nie wszyscy mogą jechać kiedy chcą. Ja np mam określoną ilość urlopu i tak sie składa, że mam go w pierwszej połowie sierpnia, a nie w drugiej. Dla mnie odpada taki wyjazd w tym momencie całkowicie, bo na jeden dzień nie opłaca mi się jechać przez całą Polskę.

No ja nie dziwię się, wszak planowanie urlopowe to przeżytek minionej epoki PRL, ale przecież ciągle sporo firm w naszym kraju tak pracuje.

Poza tym postaraj się porozmawiać z szefostwem - powiedz, że czeka Cię piękna wycieczka nad morze, to na pewno się zgodzą 🙂

Fajnie by było Was [w koncu] poznać.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram