Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL Projekt - ST: PBF PL - mechanika, komentarze, nowinki Re: Projekt - ST: PBF PL - mechanika, komentarze, nowinki

Tazman
Participant
#13974

Tazman - PBEM to inny "wymiar" niż bitwa wiec Corsair nie został tam zniszczony.

Nie będę ukrywał zadowolenia 😀 😀 😀

A co do ciebie Wolf to jednak Coen ma sporo racj, pamiętam jak bywało wcześniej. A poza tym pamiętaj, że upgrade fazerów jest dosyć trudny i dlatego np. Galaxy nie dostał fazerów XII tylko dodatkowe X bo łatwiej i taniej dołożyć pare setek emiterów w innym miejscu niż zdemontować je i potem zamontować od nowa. A montowanie podwójnego kadłuba na takim okręcie to by chyba zajęło połowę miejsca w środku albo powiększyło go dosyć znacznie, nie uważasz.

Jedynym tego typu zabiegiem może się pochwalić właśnie Excelsior ale przez to stracił sporo zdolności naukowych i jego zwrotność spadła o około 30%. Poza tym całe przedsięwzięcie okazało się za drogie i projekt zawieszono. Mimo, że tych okrętów jest ciągle bardzo dużo.

P.S. Coen klasyfikacja Excelsiora jako lekki krążownik ❓ Ja myślałem, że to ciężki krążownik, mimo swojego starego uzbrojenia i mocno ograniczonej zdolności bojowej okręt nie może stracić statusu.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram