Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL Projekt - ST: PBF PL - mechanika, komentarze, nowinki Re: Projekt - ST: PBF PL - mechanika, komentarze, nowinki

Reyden
Participant

W sprawie pancerzów

Pomysł całkiem ciekawy i warty dalszego zgłębienia, ale lepiej odpuścić sobie w tych wyliczeniach pola integracyjne. A skoncentrować się na kadłubie i do niego Bonus w postaci pancerza i wszystko, ale to twój pomysł, według mnie bardzo dobry.

zapomniałem dadac jak to wyliczałem :

Poprastu wziołem te 1 350 000 wytrzymałośc kadłuba Galaxy i i podzieliełm to przez 0,00125 dla kadłuba nr. 1 z listy mojej ( który ma 1.25 w indexie )

potem podobnie wyliczłem dla pozstłącyh kadłubów

stąd moga byc dwa błedy ( bo galaxy maił 9 cm pancerza H.D. ) oraz to że czasmi mi wychodziły liczby niecałkowite , tylko z ułamkami

nadomost co do samego pancerza H.D . wyszlo mi 13 500 za każdy 1 mm grubości i 14 000- 15 000 za klingoński H.D.

ale nie obliczyłem kadłuba defianta , sovka i promka ( oba maja taki sam , tylko rózna gr. pancerza ablacyjnego ) tylko te staki floty maja taki kadłub i niestety maj tez pancerz , co znacznie kompilkuje obliczenia

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram