Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka Polityka Re: Polityka

Ixion
Participant
#13877

Tak czułem, że tam się w tamtym topicu mały OT robi

Wcześniej w temacie UE było sporo rzeczy związanych raczej z konfliktem liberalizmu z socjalizmem, a jakoś nikomu to nie przeszkadzało.

Dlaczego okupacja uniemożliwia rozwój a powstanie przeciwnie? Gospodarka Czeczeni, na skutek długotrwałych walk raczej się nie rozwija (pytanie czy to działanie okupanta czy może skutek walk, bo IMO raczej to drugie). Okupant może różnie traktować podbite ziemie, może przecież inwestować trochę w ich rozwój... vide ziemie zaboru pruskiego...

Może i może, ale ja obawiam się, że w przypadku hipersocjalistycznego systemu żadnego rozwoju nie będzie, więc pozostaje walka o wolność.

Ale chyba nie każda

Nie każda, ale ogólnie kobiety-terrorystki są bardziej fanatyczne, gdyż nie wątpią w cel misji, który został im powierzony (dla tego, że mniej o nim myślą, albo w ogóle mniej myślą......... 😉 )

Nie godzi się dyskutować w dziale informacyjnym, ale tego nie przetrzymam: 

Te twoje "oczekiwania rynku" zostały wyrażone za pomocą procedury demokratycznej (równość głosów, powszechność, bla bla bla...). Jak zatem możesz nazywać system oparty na tej procedurze tyranią? Nie można (teoretycznie rzecz jasna) być "za i przeciw" jednocześnie.

Istnieje zasadnicza różnica między demokracją, a „wyrażaniem oczekiwań rynku za pomocą procedury demokratycznej. Forum służy użytkownikom, więc Dowództwo stara się dostosować je do ich oczekiwań. Ponieważ Dowództwu zależy na zadowoleniu maksymalnej liczby uczestników, głosowanie jest do tego odpowiednie.

Tymczasem gdy w demokratycznym głosowaniu zakłada się np. nałożenie podatku 50% na najlepiej zarabiających, a to jest „tyrania motłochu”.

Dlatego jestem przeciwnikiem demokracji, a akceptuję podejmowanie decyzji o strukturze forum w wyniku głosowania.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram