Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka Polityka Re: Polityka

Ixion
Participant
#13163

Vywile to agresorzy? No to wypędźmy wszystkich pochodzenia nie-polskiego "Polska dla Polaków!"...

Ale Polska to wolny kraj i obcokrajowcy którzy tu przebywają przekroczyli granicę zgodnie z naszym prawem (przynajmniej niektórzy). Tymczasem w krajach, które są okupowane ich prawo nie działa, więc nie można powiedzieć, że cywile przybyli zgodnie z prawem. Dlatego mogą być uznani za agresorów.

Nikt nie staje do rozmó z terrorystami.

A Arafat? Terroryści mają swoje skrzydła polityczne, z którymi państwa okupujące prowadzą rozmowy.

W takim wypadku to Baksowie są agresorami! I co z tego że tego prawdopodobiństwo jest mniejsze iż potrącenie samochodem? I tak giną ludzie!

Na tym polega wojna, a dla Basków to jest wojna. Jeśli ich państwo zostało zaatakowane to wydaje im się, że oni też mają prawo zaatakować państwo-agresora na jego własnym terenie.

Mogę Cię zapewnić że wówczas nawet amerykańskie laboratoria nie myślały o broni biologicznej. A co dopiero ukrywające się w lasach oddziały AK.

Za to Japończycy produkowali już wtedy w Mandżurii taką broń. A oddziały AK miały przecież laboratoria i zakłady gdzie produkowano broń i materiały wybuchowe, więc ich modyfikacja, by produkowały wąglika, nie byłą niemożliwa.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram