Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Pogaduszki Re: Pogaduszki

fluor
Keymaster

Chorobliwie nieśmiały chłopak dostrzegł przy barze piękną dziewczynę. Przez godzinę zbierał się, wreszcie podszedł do niej i zapytał cicho: - Czy możemy chwilę porozmawiać? Dziewczyna popatrzyła na niego i wrzasnęła: - Nie! Chcę się z Tobą przespać! Wszyscy w knajpie zamilkli i zaczęli im się przyglądać. Przerażony chłopak wrócił chyłkiem do stolika. Po chwili dziewczyna podchodzi do niego i przeprasza: - Jestem studentką psychologii i badam jak ludzie zachowują się w kłopotliwych sytuacjach. Na to chłopak ile sił w płucach: - Dwie stówy Ci wystarczą?!* * * * * *Lekcja jez. angielskiego dla średnio-zaawansowanych:- to underpepper - podpieprzyć- penis is walking around me - h... mnie to obchodzi- oh, chicken! - o kurcze!- room with you - pokój z tobą- brain tire fire - zapalenie opon mózgowych- shit goes around me - gówno mnie to obchodzi- i feel a train to you - czuje do ciebie pociąg- it doesn't hold the shit - to nie trzyma sę kupy- in the face of a hedgehog - w mordę jeża- blind lottery-ticket - ślepy los- outpepper yourself! - odpieprz się!- volleyball of the eye - siatkówka oka- half of a K - półka- i wifed myself - ożeniłem się- Arek's garbage - śmieciarka- stick into your eye - kij ci w oko- I am from Beeftown - jestem z Wołomina- Don't make a village - nie rób wiochy- Don't turn my guitar - nie zawracaj mi gitary- I'll animal to you - zwierzę ci się- a man from iron - człowiek z żelaza- Thanks from the mountain - dziekuję z góry- Paintings by coin - obrazy Moneta- I feel a train to you - czuję do ciebie pociąg- go out on people - wyjść na ludzi- It's after birds - już po ptokach- without a small garden - bez ogródek

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram