Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Pogaduszki Re: Pogaduszki

Vidmo
Participant

W takim razie Vidmo zapraszam do mojej kajuty. Tylko później nie błagaj o litość 😈 

Już zrobione 😉 . Obyło się bez ofiar 🙂 pewnie dlatego że kapitan wyszła do Piotra na naradę 😉 ,ale za to przygotowałem niespodziankę 😀 😈

To niesamowite, jak faceci glupieja na punkcie kobiet u wladzy (kiedy ja wreszcie awansuje?) 8) Ale skoro tak bardzo chcecie sie wykazac, proponuje wyscig w szorowaniu pokladu szczoteczka do zebow oczywiscie z przeszkodami w postaci strzelajacych losowo dzialek fazerowych. Powodzenia smialkom. 😉 A co na to Pani Kapitan?

😀 Nie każdy facet głupieje na punkcie kobiet u władzy 😉 . Ja np: chce być porzyteczny na statku żeby mnie za burtę nie przetransportowano (nieco przydługie 😀 ) bez skafandra 😉 . Mi się wydaje, że pokład był już szorowany szczoteczką kilka(naście) postów temu 😉 chociaż nie był to sport extremalny jak teraz to niektórzy knują 😀

Dobry pomysł, brawo, a wiec ogłaszam wyścig z przeszkodami w szorowaniu pokładu. Jednego ochotnika już mamy jest nim Vidmo, ktoś jeszcze chce?

?!? Jeżeli tak to domagam się dodatkowych godzin na holodeku (musze poćwiczyć na K 120 zanim się sezon zacznie 😀 )

Tor będzie przebiegać przez pokłady 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,12,18,27,30,33... oczywiście podczas przebiegania hordy napalonych załogantów przez kwatere kapitańską będzie wydany rozkaz o zgaszenie światła w tejże kwaterze... żeby załoganci byli nieświadomi jak wyglądają narady i gra... wojenna  😉 

Dzięki za podanie miejsc niespodzianek 🙂 , już się zaopatrzyłem w buty grawitacyjne (i osobisty emiter osłon 😀 ) chyba, że to jakaś podpucha ? 🙂

Kwatera kapitańska jest wolna, narada odbywa sie w kwaterze Pierwszego  😈

Tylko żeby nie trwała za długo bo kadet Vidmo przygotował (w replikatorze 😉 ) smaczną kolacje i przygotował znakomite romulańskie wino, rocznik 2205, które porzyczył od Vasha 😉 specjalnie dla pani kapitan 8)

(...)

Sponsorem nagrody jest producent klingońskich pieluch...

Mam rozumieć, że jesteś pzedstawicielem podanej firmy ? 🙂

Ps:Oglądał wczoraj ktoś na MTV o 23.00 Beavis'a and Butt-Head'a ? 😀

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram