Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Pogaduszki Re: Pogaduszki

Vidmo
Participant

E... wg mnie on się tak łatwo nie da awansować 🙂 Pamiętacie jak długo komandor Riker stawiał opór i gorączkowo trzymał się Picarda?? Dopiero w Nemesis go wzięli i sie pozbyli 😀 Nie ma głupich 😛

Ale w końcu się udało 😀

Vidmo, co ty sugerujesz? Czy myślisz, że w kogoś interesie jest wysyłać naszego oficera naukowego na okręt do kwadrantu delta, czyli Ułan Bator dla wtajemniczonych. 😉

Będą stanowiska do obsadzenia więc chyba dla nas obu 😉

Hej, hej. Co to ma być? Myślisz, że ja będę przeprowadzać wszystkie badania, jak to określasz? Ja mam bardzo wąski "zakres tolerancji". A i tak nasz FO ustala przydziały... :>

He he dla tego mógłbym zostać twoim pomocnikiem (ze względu na szerszy zakres tolerancji 😉 ), a z FO można jakoś ponegocjować (jakieś rozneglirzowane panienki 😀 )

Swoją drgoa , ciekawe jak by borg zareagował na mocny alkohol ❓  😛  😛

Jak to co zacząłby go masowo replikować jako "paliwo dla dron" 😉

O kim mowa? Vashara awansowac? Wiecie... to nie gwarantuje jego przeniesienia.  😉  W sumie jedyna mozliwosc zeby ktos go musial zastapic to jego odejscie, ale poniewaz od ponad roku kazda jego rezygnacja ktora mi przysle, ginie w podejrzanych okolicznosciach, to nie radze sie szybko przygotowywac do roli nowego CSO.

Pozbawiłeś mnie p 😥 ale i tak coś zawsze da się wykombinować 😉 😈

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram