Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Podporucznik Se'Datha Re: PBF - Podporucznik Se'Datha

Zeal
Participant

Tłoczno się robi... Jakby teraz chcieli się do nas dobrać, to by zrobili nam z tylnej części ciała jesień średniowiecza... Dużo bym dał, żeby być teraz daleko stąd, najlepiej w kolonii, do której mieliśmy dotrzeć...Po otrzymaniu wiadomości myślę przez chwilę.- Chętnie... Z kolei ja muszę też was o cos prosić. Słyszeliście rozmowę między Renegadem a Dowództwem. Wiem, że to nieodpowiednia chwila... Domyślam sie również, jakie możecie żywic uczucia wzgledem Federacji...Ostatecznie to jeden z naszych okrętów jest przyczyną waszego exodusu. Niemniej jednak muszę o to spytać,Jaką podjęliście decyzję odnośnie ewentualnego przyłączenia do Federacji?Kulę się wewnętrznie. Zaraz mi się dostanie... Dobrze, że siedzę w kwaterze, nie będzie widać, jak mi głupio dostawać OPR za cudze grzechy...

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram