Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Podporucznik Se'Datha Re: PBF - Podporucznik Se'Datha

Zeal
Participant

- Przerzućcie obraz tutaj - polecam, po czym czekam na pojawienie sie rozmówcy. Gdy juz go widzę, mówię:- Mam nadzieję, że odebraliście transmisję między nami a Dowództwem. Ma również nadzieję, że to rozwiało kilka waszych wątpliwości...Czekam na reakcję rozmówcy.Przedstawiciel Mimbari kiwa głową.- Wszystkich nie... Ale na razie można uznać, że macie dobrą wolę. Zobaczymy, co później. Teraz potrzebujemy kilku godzin na przedyskutowanie sytuacji i podjęcia decyzji czy podjąć z wami dalsze negocjacje, a jeśli tak - to na jakich warunkach. Powiadomimy was, co zdecydowalismy.- Rozumiem - kończe połączenie, po czym odjeżdżam fotelem od biurka i ustawiam go tyłem do wejścia. Głowa zaczyna mnie boleć od problemów, może widok gwiazd mi pomoże...Guzik. Trzeba inaczej w takim razie...- Komputer! Włącz muzykę. Standardowe ustawienie głosności. Lokalizacja utworu: XX wiek. Wykonawca: Metallica. Utwór: "Turn the Page".Po sekundzie z niewidocznych głośnikow zaczyna sączyć się cicho żądany utwór. Zakładam ręce za głowę, przymykam oczy i wsłuchuję się w muzykę.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram