Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Podporucznik Se'Datha Re: PBF - Podporucznik Se'Datha

Zeal
Participant

Przechodzę przez mostek.- Spokojnie, zaraz wrócę - uprzedzam jakiekolwiek pytania. - Kontynuować skan. Wchodzę do kwatery. Podchodzę do szafki i rzucam na łóżko zapasowe ubranie.- Komputer! Dostęp do danych załogi. Zmienić zabezpieczenie pliku chorążego Se'Dathy. Od tej chwili dostęp do danych dotyczących czasu spędzonego na służbie oraz kondycji fizycznej mam mieć tylko ja. Identyfikacja: Se'Datha, Kal. Kod dostępu: delta, foxtrot, whiskey, drow. Najwyższy poziom zabezpieczenia. Identyfikacja głosowa oraz hasło. Hasło: Menzoberranzan. Zapis danych tylko w jednej kopii. Umożliwić podgląd danych oficerowi medycznemu, ale tylko podczas bezpośredniego zagrożenia życia Se'Dathy. Pozostałe próby odczytu danych - uniemożliwić.Skończyły się czasy, kiedy można było wysłać mnie do łóżka. Wiem, na ile mogę sobie pozwolić. Znam swój organizm. Nikt nie będzie za mnie decydował... Żaden "volkański negatyw" .Wchodzę pod prysznic, rzucając uprzednio bluzę munduru na podłogę w jego sąsiedztwie. Jakby co, komunikator będzie pod ręką. Wystarczy łeb spod prysznica wystawić.Gorąca woda na pewno przyróci mi jasność myślenia... I złagodzi emocje.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram