Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Chorąży Corvus Re: PBF - Chorąży Corvus

Kronos
Participant
#15699

USS Majestic utrzymuje pozycję w pobliżu dryfującego bezwładnie wraku T`Ong. Na pokładzie Mirandy panuje ogólne podniecenie, skanery okrętu przeczesują całą okolicę w poszukiwaniu ewentualnego agresora. W ambulatorium lekarz pokładowy od dwóch godzin próbuje pomóc ciężko rannym Klingonom. W tym czasie oficer operacyjny przy pomocy oficera naukowego odzyskuje część zapisów z dziennika pokładowego. Informacje zawarte w dzienniku są niepełne, większość danych została utracona w wyniku uszkodzeń jednak to co ocalało przeraziło oficerów………

Odzyskane dane w większości zawierały kilka raportów odnośnie przebiegu szkoleniowego lotu T`Onga. Na jego pokładzie grupa kadetów ostatniego roku akademii KSO przygotowywała się do końcowego praktycznego sprawdzianu. Przedostatni zapis informował o pomyślnie przeprowadzonym ćwiczebnym strzelaniu w pasie asteroidów w czasie którego załoga T`Onga wykryła dziwny obiekt, po przeprowadzeniu skanów okazał się on być sondą o nieznanej konfiguracji i pochodzeniu. Obiekt został przesłany na pokład w celu przeprowadzenia dalszych badań. Ostatni zapis był uszkodzony i zawierał tylko szczątkowe informacje według których po około 12h od znalezienia i przesłania obcej sondy na pokład T`Ong został nagle zaatakowany przez niezidentyfikowany okręt. Zapis nagle się urywał pozostawiając na ekranie monitora obraz czarnego okrętu o drapieżnych kształtach wielkością dorównującemu okrętom klasy Sovereing ………….

Dowództwo Gwiezdnej floty rozkazało dowódcy USS Majestic zebrać jak najwięcej danych ale bez niepotrzebnego ryzyka. Dowództwo wysyła jako wsparcie okręt klasy Akira jednak przybędzie on do sektora dopiero za 2 dni………..

Dowództwo KSO z ubolewaniem przyjęło informacje o losie IKC T`Ong. Choraży Corvus został poproszony przez dowództwo KSO o pozostanie przy wraku T`Onga do czasu przybycia klingońskiej jednostki która go zwolni. Czas do przylotu klingońskiego okrętu klasy Vor`Cha to także dwa dni………..

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram