Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka Partia Polityczna Trekerów i nie tylko. Re: Partia Polityczna Trekerów i nie tylko.

P Peter
Participant
#16236

Heya!!!Właśnie wczoraj kopłam Q w zadź, by robił tą stronę o partii politycznej.Wymigiwał się jeszcze, że musi korespondować z internautami, którzy się ostatnio rospisali, po tym jak strona Continuum trafiła do rejestru wyszukiwarek internetowych. Oczywiście to nie tylko moja zasługa. Dzięki Drupi 😉 więc lada dzień można czekać na gotową stronkę. Pozostają jeszcze kwestie programowe. Potrzebuję poparcia bo jestem za wprowadzeniem ANARCHII, a to nie wszystkim u nas się podoba. Jednak bez względu na ustrój i program tej partii, widać że inicjatywa wreszcie ruszyła. Q się rozjuszył i chyba tym razem nie przepuści.Przydałoby się jeszcze forum internetowe partii, Q coś tam mruczy ale przyznać się nie umie, że nie wie jak własciwie to zrobić, zresztą ja też. Pozdrawiam. Piszcie jak będziecie mieć jakieś ciekawe pomysły.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram