Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka Partia Polityczna Trekerów i nie tylko. Re: Partia Polityczna Trekerów i nie tylko.

Q
Participant
#16086

😉

Nie grupa trzymająca władzę lecz społeczeństwo, które nie ma werwy, nie ma wiary i odwagi zmieniać świat w którym żyje, tylko narzeka, że jest zle i pozwala rządzić naszym losem ludziom, którzy absolutnie tego robić nie powinni.

Wkrótce sam wrzucę stronę partii w internet. Celem partii bedzie dążenie do Anarchii, nie w sposób rewolucyjny lecz ewolucyjny. Jako że wiadomo: wszystko co powstaje bezpośrednio z rewolucji jest niestabilne i wypaczone. Ta partia będzie mieć za zadanie zmianę świadomości ludzkiej. Może ktoś czytał H.G. Wellsa tam jest taki fajny świat równoległy do którego warto dążyć. książka to "Ludzie jak bogowie" cena ok 10zl w wyd zielona sowa. kiedyś chciałem właśnie taką książkę napisać. Więc po sesji możecie tam trafić jeśli zechcecie.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram