Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka Partia Polityczna Trekerów i nie tylko. Re: Partia Polityczna Trekerów i nie tylko.

fluor
Keymaster
#14067

Napisał

Powiedz to Hitlerowi, ten także na początku nic nie znaczył i się z niego wszyscy nabijali. ( Wystarczyła sprzyjająca sytuacja w kraju i charyzma, a sytuację w kraju niedługo pewno podobną mieć będziemy )

Tak, sytuacja społeczna w naszym kraju nie jest dobra i nie zapowiada się na znaczne polepszenie. Minister Hausner komentuje wzrost liczby zatrudnionych o 10 000 w skali całego kraju jako sukces gospodarczy rządu 🙁

Zauważ jednak, że w naturze nie ma próżni - są już twardzi konkurenci a nowa organizacja, nawet przy skupieniu sił trekkerów i wszelakich sympatyków nie umywa się do talentu Leppera. Tu nie chodzi o program, którego nie ma, tylko styl polityki. Czy chcesz został drugim Lepperem/Hitlerem?

P.S. Oczywiście myślę że nasz plan nie będzie zawierał aspiracji do podbicia świata itp.  😉

Może początkowo nie, ale po zdobyciu władzy (które IMHO nie nastąpi, chyba że w którymś ze światów równoległych 😉 ) plany i ludzie się zmieniają.

Powiem więcej: prędzej prezes TVP wystąpi w Wiadomościach w uniformie GF i zrobi do widzów gest "live long and prosper" niż uda się nam zmienić coś w dużej polityce.

Czyli przejmiemy media w Polsce! 😀

Ixion, teoretycznie jest to bardziej możliwe 😀 wszak ogłoszono konkurs na prezesa TVP 😛 i przy odrobinie dobrej woli okaże się, że stołek prezesa jest nie polityczno-dynastyczny tylko publiczny. Ale to sie jeszcze okaże.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram