Forum Fantastyka Star Trek Ocena Entka(inna niż pozostałe) Re: Ocena Entka(inna niż pozostałe)

mattik
Participant
#16482

Witam, witam i brawa... Sam jestem marnym forumowiczem pisze krótkie posty :-), a na początku była jakaś dyskusja wśród moderatorów o mnie :P. Zgadzam się, chociaż jakoś w cale tak mi nie przeszkadza w serialach to, że nie ma ciągłości.

Według mnie jakiekolwiek dyskusje na temat NX’a (czy to jest Akiraprise czy nie??), czy innych rzeczy w Entku są bezsensowne. Przecież od początku wiadomo było, że nie efektów specjalnych na poziomie TOS’a... Wiadomo było, że w prequelu (DUŻE WYZWANIE) B&B nie ustrzegną się błędów. Poza tym wcale nie wychodzi im to tak tragicznie. Do wszystkiego, zwłaszcza do ulubionej „serii seriali” trzeba podchodzić spokojnie :P. Ja oglądam od 3 sezonu. Może nie jestem zachwycony, ale po tym co czytałem choćby na tym forum spodziewałem się kompletnej chały, a tu serial całkiem, całkiem... A kanon łamią choćby sami forumowicze przywołując jakieś statki, których w filmach nigdy nie było :-].

Ale smucić się i tak trzeba - spada oglądalność ENT w USA co może doprowadzić do zdjęcia go z anteny.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram