Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Oblicza Prawdy" Re: "Oblicza Prawdy"

kasyno
Participant
#15434

Porucznik Tomas Certis : Kapitanie jest prędkość warp 9.998, dotrzemy na miejsce za 4 godziny i 30 minut.

Kapitan Robert Kasnov: Dobrze, proszę mnie o wszystkim informować idę do maszynowni. Pani Komandor mostek jest pani.Kapitan wstał z fotela i skierował się do turbowindy. Winda zatrzymała się w maszynowni, kapitan wyszedł z niej i natychmiast skierował się w stronę rdzenia, stanął koło barierki, rdzeń Warp buczał dość głośno a niebieskie światełko na białym tle rdzenia przesuwało się z góry na dół w rytm tego buczenia . Kapitan przeszedł pod barierką i do tchnął rdzenia, chciał poczuć tą prędkość bo w sumie to był pierwszy raz gdy tak szybko lecieli, nawet Sovereigny tak szybko nie latały ale te silniki były nowsze projekt ich powstał razem z projektem silników Prometheus. W tym momencie zauważył go Główny inżynier, podszedł do niego.

Porucznik komandor Denen Bashar: Mogę w czymś pomóc kapitanie.

Kapitan Robert Kasnov: Nie trzeba, już wychodzę - przeszedł na drugą stronę barierki

Kapitan Robert Kasnov: Chciałem zobaczyć jak pracuje rdzeń przy tej prędkości.

Porucznik komandor Denen Bashar: Dobrze Kapitanie, będziemy mogli ta prędkość utrzymać przez 12 godzin.

Kapitan Robert Kasnov: Na miejscu będziemy za trochę ponad 4 godziny, ale mnie bardziej martwią te wstrząsy które były odczuwalne podczas przyspieszania.

Porucznik komandor Denen Bashar: To była wina drobnych niestabilności rdzenia warp, już to poprawiłem nie będzie z tym problemów.

Kapitan Robert Kasnov: Dobrze, proszę wracać do swoich obowiązków.

Kapitan wyszedł z maszynowni i poszedł do swojego gabinetu.

Po 4 godzinach i 29 minutach USS Malstrom. Kapitan wchodzi na mostek w ręku trzymając jeszcze ciepłą filiżankę Capucino.

Kapitan Robert Kasnov: Proszę o raport.

Porucznik Tomas Certis: za minutę znajdziemy się na skraju układu.

Kapitan Robert Kasnov: Jak tylko się tam znajdziemy zwolnić 14 Impulsowej

Statek wyszedł z warp.

Kapitan Robert Kasnov: Porucznik Certis proszę prze skanować ten układ poszukać jakiś nieścisłości z tym co znajduje się w bazie danych.

Porucznik Reila Certis: Wszystko się zgadza z danymi z banku pamięci trzy planety, jedna klasy N, z niej pochodzi sygnał, by coś jeszcze wykryć musimy się zbliżyć do tej planety.

Kapitan Robert Kasnov: A co z sygnałem radiowym.

Porucznik Reila Certis: Źródło sygnału znajduje się na największym kontynencie planety, na półkuli południowej w pobliżu bieguna. Komputer go nie rozpoznaje.

Kapitan Robert Kasnov: Proszę go nagrać i przesłać do Laboratorium Astrometrycznego. Tom cała impulsowa zbliż się do tej planety na odległość 300 000 Km potem cała stop. Panie Serik proszę być w pogotowiu w razie gdyby jakiś zamaskowany statek był tu tej. Przechodzimy w Czerwony Alarm.

Na całym statku wszystkie światła nagle zaczęły mrugać na czerwono, a światła na mostku przygasły i tylko kilka punkcików czerwonych się zaświeciło, Malstrom zaczął przyspieszać do pełnej impulsowej zbliżając się do planety, mi bliżej niej był tym więcej było widać na ekranie czujników.

Porucznik Reila Certis: Kapitanie wykrywam jakieś źródło energii, jest nie federacyjnej komputer nie może ustalić jakiego jest pochodzenia ale podobna do niej, Wykryto również fragmenty stopów, używanych w XXII wieku do budowy kadłubów okrętowych.

Chorąży Annabelle Larsen: Chorąży Larsen do kapitana, -wydobył się dźwięk z komunikatora.

Kapitan Robert Kasnov: Tak, słucham

Chorąży Annabelle Larsen: Udało nam się rozszyfrować wiadomość, ale niestety nie jest cała, powtarza się co pół-minuty.

"Tu okrę... United ...arth ...ellar Navy ... ... do wszys... sprzym...nych okrę..., zostaliś... ...takowani przez ...ulan i rozbiliśmy się na powie...ni planety. Prosimy o pomoc i szybką asys... Mamy poważne straty."

Kapitan Robert Kasnov: Proszę spróbować coś jeszcze z tym zrobić może się uda ustalić chodź by nazwę okrętu z tej wiadomości, Kasnov out.

Kapitan Robert Kasnov: Za ile będzie tu reszta floty.

Porucznik komandor Serik: Około 39 godzin Kapitanie.

Kapitan Robert Kasnov: Proszę przesłać wszystkie informacje jakie mamy kapitanowi Tazmanowi i prosić go o dalsze wytyczne.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram