Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Oblicza Prawdy" Re: "Oblicza Prawdy"

Tazman
Participant
#15234

Flota w ciasnym szyku poruszała się wkierunku domniemanego sygnału radiowego. Na mostku Excelsiora panowała dosyć napięta sytuacja z powodu ciągle tajemniczego zaginięcia okrętu, sytuacji nie poprawiało dotychczasowe bezowocne poszukiwanie jakichkolwiek śladów, dziwne anomalie, oraz bliskość Romulańskiej strefy neutralnej.

Kapitan Tazman: Sternik ile czasu zostało do przechwycenia, zanotowanego miejsca nadania sygnału radiowego przy obecnej prędkości ?

Sternik: Ponad 48 godzin

Taktyczny: To nie jest najlepszy czas

Sternik: Mam wiadomość z USS Malstrom

Tazman: Na Ekran

Kapitan Kasnov do floty proponuję przyspieszyć trochę bo przy tej prędkości jeszcze dwa dni zajmie nam lot, Kasnov out” dobra no to czekamy na odpowiedz

Taktyczny: Już się wszyscy zaczynają pewnie powoli niecierpliwić

Tazman: Wyślijcie zapytanie do USS Mariposa w jakim stanie funkcjonuje ich napęd i czy są w stanie zwiększyć wydajność i na ile ?

Sternik: Gotowe

Tazman: Połączcie mnie z kapitanem Kasanowem

USS Corsair do USS Malstrom

Kapitanie, uwaga jest słuszna ale chwilowo nie możemy wziąść jej pod uwagę, wysłałem zapytanie dla Kapitana Rheinharda, jeśli powie mi, że możemy przyśpieszyć to tak zrobimy. Nie mam zamiaru dzielić grupy na dwie formacje. Jednak faktycznie lecimy zbyt wolno, zatem zwalniam pański okręt tymczasowo z obowiązku eskortowania USS Mariposy. Również ma pan przyśpieszyć do maksymalnej prędkości i przeprowadzić rekonesans. W razie potrzeby proszę przesłać poprawki koordynatów lotu i słożyć raport od razu po zanotowaniu czego kolwiek. I proszę za wszelką cenę unikać jakich kolwiek samodzielnych akcji zbrojnych, oczywiście w razie konieczności to pan dowodzi ,ale jeśli to możliwe starać się unikać zagrożenia do czasu przybycia reszty floty.

Tazman OUT

Pierwszy: Pojedyńczy okręt nawet taki jak Achilles może być łakomym kąskiem, choćby dla Romulan

Taktyczny: Jest szybki doświadczony kapitan, załoga, zwrotny, świetnie uzbrojony ........... byle kto go nie zaatakuje

Pierwszy: Dobrze zauważyłeś byle kto na pewno nie .... ale tak wogule to nie wiadomo z czym lub kim mamy doczynienia, może nawet z Romulanami albo jeszcze gorzej.

Tazman: Znam i podejmuje ryzyko ... owszem , ale i tak straciliśmy już sporo czasu a nadajnik z którego został wysłany sygnał może być już gdzie indziej lub już nie istnieje. A tak poza tym czy już wiadomo co to jest za sygnał ?

Naukowy: Jeszcze nie wysyłam zapytanie na USS Mariposa. Ciągle go badamy ale Mariposa ma lepsze laboratoria i sprzęt do tego. Mogę powiedzieć tylko, iż to jest sygnał Federacji i jest to zdeformowany, prawdopodobnie szyfrowany sygnał alarmowy

Tazman: Rozumię. Dalej wykonywać swoje obowiązki .... jakby coś się działo jestem w u siebie. I za 20 minut nie chcę tu nikogo widzieć, musimy się wyspać druga wacht przejmie dowództwo nad okrętem.

Dobranoc

Pierwszy: ( Ziewając ) To którą wogule mamy godzinę ?

Of. Ochrony: 8.30

Sternik: To już 14 godzin bez zmiany ?

Of. Ochrony: 14.25 minut.

Taktyczny: O rany ide spać

Pierwszy: ( Naciskają ręką na komuniaktor ) Tu Pierwszy oficer druga zmiana proszona na mostek !

Sternik: To narazie, dobranoc ....

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram