Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Oblicza Prawdy" Re: "Oblicza Prawdy"

kasyno
Participant
#14449

USS Corsair do wszystkich jednostek 

Witam panowie USS Excalibur i Okinawa polecą szukać zaginionej Nebuli, reszta niech czeka za nami, prawdopodobnie spotkamy się z Romulanami tym bardziej, że jesteśmy praktycznie pod ich nosem. Nie chcę tutaj wymiany ognia więc bez pewności nie pociągać za spusty zrozumiano  Chcę znać wasze propozycje i spostrzeżenia. Gdy już dotrzemy na miejsce wszyscy udamy się na USS Merovingian w celu przedyskutowania sytuacji i odprawy dla poszczególnych jednostek 

Tazman OUT

Porucznik Reila Certis : USS Corsair właśnie wyszedł z warp, USS Merovingian tuż zanim, lecą na miejsce spotkania.

Kapitan Robert Kasnov: Dobrze, pani Komandor liczę że pani będzie mi towarzyszyła na odprawie, Serik nie masz co robić kwaśniej miny ciebie też to nie ominie, więc czekam za 10 minut w przesyłowni jeden – Powiedział kapitan wychodząc z mostka, ale zanim się drzwi zdążyły zamknąć za nim powiedziała jeszcze – Tom mostek jest twój tylko nie nabałagań.

Kapitan szybkim krokiem szedł do Ambulatorium by zwerbować jeszcze jedna chętną osobę do pójścia na odprawę. Kilka minut później na pokładzie 5, otwierają się drzwi ambulatorium i przez nie wchodzi kapitan. Oficer medyczny siedział w swoim gabinecie czytając najnowszy raport o żelowych procesorach, był tym mocno zainteresowany w końcu nasz statek był w nie wyposażony i jak każdy element organiczny na tym statku wymagał opieki lekarskiej od czasu do czasu chodziarz te nowsze żel paki były odporniejsze ale nadal czasem trzeba było coś z nimi robić, ale w gruncie rzeczy były lepsze od jakichkolwiek innych procesorów mniej zawodne szybsze. Dr.Adam McCoy usłyszawszy że ktoś wchodzi do jego gabinetu mimowolnie oderwał się od lektury i spojrzał na kapitana, obaj byli przyjaciółmi jeszcze z czasów przed wstąpienia do akademii.

Kapitan Robert Kasnov: Cześć gnatku - Kapitan z szyderczym uśmiechem na twarzy przedrzeźniał się ze swoim starym przyjacielem.

Dr.Adam McCoy: Ta cześć – zaciekawieniem na końcu było słychać.

Kapitan Robert Kasnov: AHM nadal działa bo będzie potrzebny na kilka godzin.

Dr.Adam McCoy: A po co ma być potrzebny.

Kapitan Robert Kasnov: Bo ty idziesz ze mną na odprawę na USS Merovingian, dostaniemy w końcu jakieś rozkazy.

Dr.Adam McCoy: No dobra przyda mi się trochę ruchu.

Kapitan Robert Kasnov: To wstawaj za 3 minuty musimy być w przesyłowni jeden.

Doktor wstał i obaj się skierowali do przesyłowni jedne, po chwili obaj się tam znaleźli. Serik i Komandor Beket już na nich czekali.

Kapitan Robert Kasnov: Wszyscy gotowi to dobrze. Chorąży Beals proszę powiadomić USS Merovingian o naszym przybyciu.

Chorąży Beals: Już kapitanie... Gotowe.

Kapitan Robert Kasnov: Czworo do przesłania.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram