Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Oblicza Prawdy" Re: "Oblicza Prawdy"

Corvus
Participant

Operacyjny-- Kapitanie! Coś jest nie tak... Ja-- Słucham?Operacyjny-- Pobór mocy na jednostce badawczej się zwiększył. Więc można przyjąć, że klingoni naprawili maskowanie.... ale, nie podnoszą maskowania, a klingon nadal siedzi blisko skradzionego statku..... Ja— Co? Będą skakać w warp razem, czy jak? Pierwsza-- Jak uciekną zapłacimy głowami!Ja--Wiem! Wyślij wiadomość do RIS S'Task, ma zająć pozycję na naszym skrzydle i otworzyć ogień na mój rozkaz.Pierwsza-- Wysłane.Ja-- Drugą wiadomość wysłać do kapitana Thengiela. "Kapitanie, sytuacja się skomplikowała. Będę musiał zniszczyć również statek klingonów by wykonać zadanie. RIS S'Task wspomoże mnie, ale by się zabezpieczyć proszę pana o wsparcie w pierwszym ataku. Corvus koniec."Pierwsza-- Wysłane. Co robimy?Taktyczny-- Nowy okręt wychodzi z warp.... Klasa Galaxy.Ja--Robi się coraz ciaśniej.Operacyjny--Wiadomość z Galaxy na paśmie ogólnym.Ja-- Na głośnik. Wiadomość dla homulan i Klingonów: dopóki nie zaatakują naszych jednostek uznamy to wtahgnięcie tylko jako dhobny incydent. Phoszę też wysłać zalecenie by najpóźniej za 6 godzin standahdowych wszystkie obce jednostki na wyłączonym kamuflażu obhały najbliższy kuhs na ghanicę i co 15 minut wysyłały sygnały identyfikujące dopóki nie opuszczą naszego tehenu. Jeżeli ktoś nie zaakceptuje wahunków i go złapiemy, uznamy to za akt aghesji. Pierwsza-- On chyba żartuje!Ja-- To już nie ważne. Mamy zadanie do wykonania. Meldować o gotowości.Taktyczny-- Gotowy;Operacyjny-- Gotowy;Inżynier-- Maszynownia gotowa;Naukowy-- Gotowy; Sternik-- Gotowy;Pierwsza-- Wszystkie systemy sprawne. Okręt gotowy do walki, kapitanie!Operacyjny— Sir, moc wyjściowa klingona się zwiększa....Ja—Nie możemy dłużej czekać. Zdjąć maskowanie! Otworzyć ogień!

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram