Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Oblicza Prawdy" Re: "Oblicza Prawdy"

Merkav
Participant

Pierwszy Oficer: Kapitanie wiadmosmosc z Corsaira.

Ja: Na ekran

"USS Corsair do okrętów Floty 

Jak pewnie was poinformowano, granicę przekroczyły nieznane zakamuflowane jednostki, najprawdopodobniej romulańskie. Nie mamy żadnej pewności, gdzie teraz mogą się skierować, dlatego razem z USS Remington polecę nad granicę Strefy Neutralnej, aby jakikolwiek inny okręt nie przeleciał przez granicę, a także aby odnaleźć te, które znajdują się już w naszej przestrzeni. Dowództwo nad najbliższymi okrętami przejmuje do czasu mojego powrotu kapitan Fluoreaux. USS Excalibur i USS Malstorm będą nadal obserwować okręty naszych sojuszników, jednak nie chcemy żadnych konfliktów - otwierać ogień powinny tylko w przypadku bezpośredniego zagrożenia. Ponadto kapitan Rheinhard zawiadomił mnie, że dalszy trop za naszym zaginionem okrętem prowadzi do pobliskiej mgławicy. Mariposa poleci to sprawdzić, zaś ze względu na zagrożenie atakami Romulan sugerowałbym, aby USS Okinawa eskortowała okręt albo pozostawała w takim miejscu, by szybko udzielić pomocy i Nov'ie i okrętom kapitanów Kasnova i Reydena. Kapitan Fluoreaux będzie mnie informować o rozwoju sytuacji w raportach 

Tazman OUT."

Pierwszy Oficer: Kapitanie rozkazy ?

Ja: Polecimy asysować Mariposie, sternik wyznaczyć równoległy kurs utrzymać nas 5000km za ich rufą.

Okinawa opusciła orbite i podążyla śladem Mariposy.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram