Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Oblicza Prawdy" Re: "Oblicza Prawdy"

Kronos
Participant

IKC Vornak od momentu wykrycia okrętów Federacji utrzymuje cisze radiową. Oficerowie na mostku śledzą rozwój wypadków........- Dziwne że okręty Gwiezdnej Floty tak łatwo odstąpiły od romulańskiego okrętu..... – stwierdził Torlek- Też myślałem, że będą stwarzać problemy....... ale cieszę się że tym razem się pomyliłem – odpowiedział D`megNagle rozmowę przerwał a im Duy`e.......- Kapitanie....... otrzymałam przekaz z IKC betleH..... informują że IKC Da'Ha dołączył do grupy uderzeniowej i zajął pozycję za rufami federacyjnych jednostek.....- Czyli jednak zdążyli już się obawiałem że się spoźnią na imprezę.... – skwitował kapitan, poczym rozkazał....... – Duy`e prześlij im pozdrowienia odemnie i załogi IKC Vornak.- luq.......- Znasz kapitana Da`Ha ? - spytał pierwszy- Tak poznałem go kiedy stacjonowałem na Qo`noS...... ciekawy z niego człowiek.....- Człowiek ? – zdziwił się Torlek- Tak jest Teraninem....... zresztą zdziwiłbyś się jakbyś zobaczył listę jego załogi - skwitował z uśmiechem kapitanNagle na mostku rozległ się sygnał wywoławczy.........- Kapitanie to ponownie betleH....... na kanale alarmowym !- Na ekran szybko ! ......... Da'Ha, zdejmijcie natychmiast maskowanie, obok was wykrywamy jeszcze jedno centrum zakłucen, to nie jest nasz okręt! Razem z vood'daH ostrzelajce same współżedne tej anomali i jej okolice ładunkami niskiej mocy, aby dowiedziec sie czy to jakas jednostka a jeśli tak to jaka, powiadomcie o wszystkim oba okrety floty aby nie myśleli ze to atak. Vornak, pozostań zakamuflowany, to moze byc przyneta aby zmusić wszystkie okrety nasze do ujawnienia sie, pozostań niespodzianką dopuki romulanie nie ujawnią sie i nie zaatakują, Coen koniec...........- Alarm Taktyczny ! Pełna gotowość bojowa ! - rozkazał D`meg- Kapitanie ! IKC Da`Ha zdejmuje maskowanie........ otwierają ogień ! IKC vood`daH także atakuje !- Spokojnie ! Czekać na rozkaz ! Skanery pełne spektrum................Zamaskowana Vor`Cha przygotowała się do ataku teraz kryjąc się w cieniu gwiazd czeka na swoją ofiarę............

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram