Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Oblicza Prawdy" Re: "Oblicza Prawdy"

Coen
Participant

- Kapitanie, technicy melduja iz instalowanie urzadzenia potrwa jeszcze chwile, gdyż jest ono niekompatybilne - powiedział Na'Fal, oficer taktyczny

- To za długo trwa - odparłem - prześlijcie RuS'Sela na nasz oket, przynajmniej wiedza która jest w jego posiadaniu musi pozostac, poza tym zacznijcie po kolei ściagac dane z okretu do naszej bazy danych, plik po pliku, coby mieć całości prjektów

- Tak jest - odparła Debi - agent na pokładzie...wywołuje nas Da'Ha, dotarli na mijsce i zajeli pozycje za okretami federacji.

- Dobrze, czyli jesteśmy w komplecie..

- Zaraz - wtrąciłą sie pierwsza - wykrywam za Achillesem 2 sygnały!

- Vornak dalej jest po naszej prawej? - spytałem szybko i dostałem równie szybką potwierdzajaca odpowiedź

- otworzyc kanał do naszych okretów - rozkazałem - Da'Ha, zdejmijcie natychmiast maskowanie, obok was wykrywamy jeszcze jedno centrum zakłucen, to nie jest nasz okręt! Razem z vood'daH ostrzelajce same współżedne tej anomali i jej okolice ładunkami niskiej mocy, aby dowiedziec sie czy to jakas jednostka a jeśli tak to jaka, powiadomcie o wszystkim oba okrety floty aby nie myśleli ze to atak. Vornak, pozostań zakamuflowany, to moze byc przyneta aby zmusić wszystkie okrety nasze do ujawnienia sie, pozostań niespodzianką dopuki romulanie nie ujawnią sie i nie zaatakują, Coen koniec

- Wiadomosc wysłana

- Doskonale, meldowac na bierzaco o zmianie sytacji, skanowac przestrzeń, romulan moze być wiecej, jeśli wykryjecie jakiś zdejmujacy kamuflaz okret romulański, strzelać bez rozkazu

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram