Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Oblicza Prawdy" Re: "Oblicza Prawdy"

Corvus
Participant

Sternik--Kapitanie, jesteśmy na miejscu.... oj zrobiło się tłoczno Ja--Na ekran... Taktyczny, jaką mamy sytuację? Taktyczny-- Nasz zdrajca jest 500 km przed nami. Jeden klingoński okręt jest przy nim i osłania go własnymi osłonami. Klingon przesyła ludzi na nasz statek. W tę stronę zbliżają się jeszcze 2 federacyjne okręty, a w pobliskim systemie jest jeszcze kika okrętów federaków. Pierwsza-- Nie możemy dopuścić do przejęcia okrętu przez te klingońskie psy!!!!! Ja-- Wiem, ale złorzeczenie w niczym nie pomoże.... Operacyjny, nasz status Ops--Maskowanie stabilne, pozostałe systemy w normie. Ja-- Niestety przejąć okręty nie może my, a więc..... Pierwsza--....pozostaje nam go zniszczyć !!! Ja-- Tak... ale bez rozkazów kapitana Thengela nic nie możemy zrobić .....Pierwsza-- Ale oni siedzą tu i naprawiają maskowanie. Jak skończą to nam uciekną...Ja-- Doskonalę o tym wiem Pierwsza!!!!!!! (głęboki oddech) Dobrze jeśli nie dostaniemy innych rozkazów zrobimy tak... Sternik podejść do klingona od rufy tak byśmy mogli strzelić w nasz okręt badawczy... Taktyczny, jeśli naprawią maskowanie otworzy pan do niego ogień bez mojego rozkazu ze wszystkiego, co mamy..... Później odskok i czekamy na to co się wydarzy... Wykonać!

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram