Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Oblicza Prawdy" Re: "Oblicza Prawdy"

Coen
Participant

- Kapitanie, przekaz od kapitana Kruga - powiedziała Debi

- Przełaczyć - odparłem - tylko fonia, i puscic jeszcze na Vornaka

Z komunikatora - "tu Kruge. federacyjni sie wycofuja, ale chca wiedziec, ile naszych jednostek jest obecnych przy statku. zalecam przeslanie im wiadomosci Vornaku. oczywiscie calkowicie zaszyfrowanej. chca rowniez eskortowac nas do naszej granicy."

- nadac do obu okretów - rozkazałem - Kruge, masz tak samo jak ja zdiete maskowanie, sam wiec podaj skąłd floty kapitanowi Kasnovowi, nie bedziemy ryzykowac ze romulanie ukradli komus technologie pozowalajac wykryć sygnał identyfikacyjny, powiadom też ich iż muj okret przeprowadza abordaż okretu romulan i ze wkróce opuscimy ich terytorium na właczonym maskowaniu aby romulanie nas nie wykryli. Zapytaj też czy przypadkiem nie wykryli jakichś romulan dzieki swoim sieciom czujników, przydało by sie wiedziec jak daleko za nami są, coen koniec -

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram