Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Oblicza Prawdy" Re: "Oblicza Prawdy"

Wolf
Participant

- Strumień antycząstek wyemitowany, zaczynam zbierać dane.Po kilku minutach.- Jestem bardzo zły {tekst ten był autorstwem Seana, i słyszeli go wszyscy na mostku} - Chorąży, chciał pan coś powiedzieć- Niestety antycząstki nie pomogły, zbyt duża dyspersja śladu jonowego... sekundę, właśnie zbieram dane z zrekalibrowanych czujników i chyba coś mamy...Na głównym ekranie pojawiają się nieliczne punkty prowadzące w na razie niewiadome miejsce- ...wyznaczam hipotetyczna trajektorię obiektu który pozostawił ten ślad.Cienka krzywa zaczyna łączyć poszczególne punkty dając w przybliżeniu trajektorie, prowadzi ona przez niewielką mgławicę aż do następnego układu Piscium Zeta.- To ciekawe, co wiemy o tych obiektach...- Kapitanie nie chciałbym przerywać ale w układzie pojawili się nieproszeni goście, jak na razie nie wiemy ile dokładnie jednostek ale na pewno kilka będzie, część floty poleciała aby to zbadaćTwarz kapitana wyraźnie spochmurniała, wstał i podszedł to konsoli taktycznej aby obejrzeć rozkład jednostek w układzie.- Najbliżej mają romulanie i klingoni, ciekawe czego oni tu szukają.Po chwili rozmyślania te przerywa oficer naukowy - Mam już dane na temat tych obiektów, pierwszy z nich to mgławica klasy 4A, charakteryzuje się dużą chłonnością promieniowania elektromagnetycznego, drugi to układ Piscium Zeta, nie posiada żadnych planet, odległość ok. 15 minut lotu, jeśli chcemy to sprawdzić musimy się tam udać, choć teraz to wydaje się trochę ryzykowne.- DobrzeNa to słowo reszta osób na mostku popatrzyła się na kapitan z lekkim zdumieniem- Czy aby nie jest to zbyt lekkomyślna decyzja kapitanie. Spytała go Natasha- Jeśli chcemy rozwikłać ta zagadkę musimy zaryzykować, sternik skieruj nas do tej mgławicy a następnie polecimy do układu zeta.. Taktyczny pełna gotowość. - Proszę mnie połączyć z Kapitanem Tazmanem, mam nadzieje że nie myśleliście iż polecimy sami, mała pomoc nigdy nie zawadzi, choć wątpię aby kapitan przydzielił nam jakikolwiek okręt do ochrony, jemu bardzie się on przyda, ale warto spróbować. - Może USS Okinawa, kapitan Merkav chętnie nam pomożeTrafna uwaga ze strony taktycznego spotkała się z gestem podziekowania ze strony Wolfa- Lepszy Interpid niż nic, poinformujcie kapitana Tazmana o odkryciu i zapytajcie czy wyraża zgode aby Okinawa nam towarzyszyła.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram