Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Oblicza Prawdy" Re: "Oblicza Prawdy"

Kronos
Participant
#16007

Tazman

Quote:
Chwilę po tym jak reszta floty weszła do systemu docelowego

Tazman: Doskonale, niech pozostałe jednostki dają sprawozdanie o sytuacji. Chodzi mi o stan okrętów, czy nie ma żadnych dalszych niespodzianek.

Taktyczny: Kapitanie ... okręt Romulański, prawdopodobnie uszkodzony przekracza granicę systemu.

Tazman: Przecież to już chyba nasza strona nie ? Czy może się na gwiezdnej kartografii nie znam ?

Sternik: Nie to już nasz system.

Tazman: Niech Malestrom go sprawdzi i spróbuje wywołać niech najpierw z nimi pogada. W sumie tak na wszelki wypadek niech leci za nim Excalibur. Znając zamiłowania Romulan do lotów pod przykrywką ciekawe czy nie znajdzie się tam jeszcze parę zamaskowanych uszkodzonych jednostek, i chcę dane taktyczne klasy okrętu.

Pierwszy: A jeśli to pułapka

Tazman: To po co by się fatygowali z przynętą, wystarczyłoby nas zajść tylko od tyłu, poza tym ryzykować konflikt poprzez ujawnianie się ?

O przy okazji rozesłać na wszystkie okręty ciekawostki które otrzymaliśmy z dowództwa. Otworzyć kanał do Kapitanów Kasanova i Reydena.

Sternik: Wykonuje

USS Corsair do USS Malstrom / USS Excalibur

Panowie macie wyjaśnić dlaczego maruder zapuścił się tak daleko. Możecie go traktować jak wrogą jednostkę, ale wolałbym na rozwiązanie bez wymiany ognia, Nie będę podejmował próby łączności, zrobicie to jak nawiążecie kontakt wzrokowy nie chcemy niepotrzebnie peszyć gości, a nóż mają rozwalone sensory. O i uważajcie na siebie w razie kłopotów będziemy u was w parę minut.

Tazman OUT

kasyno

Quote:
Po kilku godzinach snu kapitan Kasnov obódził się z uśmiechniętym wyrazem twarzy, rozejżał się po swojej kajucie ale był tam tylko on, Amandy juz niebyło. Troche sie tym zasmucił, poprosił komputer o czas była 7- 29 więc wstał i ubrał się i jak zawsze poszedł do mesy po kawe, do swojego biura dotarł o godzinie 8-05 na biurku były juz raporty na temat zwiadu na planecie jaki dokonuje załoga USS Merovingian. Nagle z komunikatora odezwał się głos pełniącego obowiązki kapitana Chorażego Wissa(Andorianin)

Chorażego Wissa: Kapitan proszony na mostek

Kapitan orazu poderwał się z wygodnego fotela i udał sie na mostek.

Kapitan Robert Kasnov: Raport prosze.

Chorażego Wissa: Reszta floty przybyła, Panie Kapitanie. Kapitan Robert Kasnov: No nareszcie. wysłąć do kapitana Tazmana że czekamy na rozkazy.

Po kilkunastu minutach nagle do floty dociera wiadomość o romulańskim statku przekraczajacym granice, kapitan Tazman rozkazuje USS Malstrom przechwicic ten okręt jak najszybciej może.

Kapitan Robert Kasnov: Wprowadzic kurs przechwytujacy maxymalna Warp, czerwony Alarm, wszyscy na stanowiska bojowe.

Reyden

Quote:

- Kapitanie..... , USS Corsair nas wywołuje .

- Na ekran

.......USS Corsair do USS Malstrom / USS Excalibur

Panowie macie wyjaśnić dlaczego maruder zapuścił się tak daleko. Możecie go traktować jak wrogą jednostkę, ale wolałbym na rozwiązanie bez wymiany ognia, Nie będe podejmował próby łączności, zrobicie to jak nawiążecie kontakt wzrokowy nie chcemy nieptrzebnie peszyć gości, a nóz mają rozwalone sensory. O i uważajcie na siebie w razie kłopotów będziemy u was w parę minut. Tazman OUT.......

- Koniec przekazu kapitanie

- Wyznaczyć kurs na przechwycenie okrętu romulańskiego , WARP 8 ; żółty alarm ....pierwszy.....połącz się z najbliższą stacją nasłuchową i sprawć czy przypadkiem nie zarejestrowali jakiś dziwnych ruchów w Strefie Neutralnej..... coś mi mówi że on nie będzie sam - dodał na koniec kapitan;

Przeliczenie część 1

Okręty Gwiezdnej Floty przeprowadzają gruntowną analizę zebranych danych w układzie Piscium Epsilon. Nagle skaneru USS Corsair wykrywają okręt romulański przekraczający granicę. USS Malstrom i USS Excalibur zostają wysłane aby go przechwycić…………….

Uszkodzony w wyniku kolizji z pasażerskim okrętem Federacji IKC Krel bezwładnie dryfuje pozostawiając za sobą smugi plazmy. IKC Suvcgu' odnajduje uszkodzony okręt i udziela mu potrzebnego wsparcia…………

I.K.C. Da'Ha podąża nowym kursem w kierunku przestrzeni Federacji……….

Klingońska grupa uderzeniowa dotarła do miejsca przeznaczenia. IKC betleH podejmuje próbę przejęcia romulańskiego okrętu naukowego. Pozostałe okręty tworzą osłonę………

Dwa bliźniacze okręty klasy Noraxan ostrożnie przedzierają się przez strefę neutralną…… [/quote]

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram