Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Oblicza Prawdy" Re: "Oblicza Prawdy"

Wolf
Participant

- Poprosiłem cię tu abym mógł wyjaśnić pewną rzecz z która borykam się już od dłuższego czasu.Słowa te sprawiały kapitanowi dużą trudność, ponieważ duże krople potu spłynęły po jego skroni.- Nie musisz nic więcej mówić, i tak wiem o co ci chodzi..Natasha powoli podeszła do stolika, usiadła na nim a następnie pocałowała Wolfa, to było coś więcej niż tylko zwykły pocałunek ale co dobre szybko się kończy...Bip, Bip- Kapitanie, nie chciałbym przeszkadzać ale straciliśmy namiary śladu jonowego, ostatni punkt jaki udało sie nam ustalić wychodzi poza system, poza tym za kilkanaście minut dolatujemy do układu sugeruje przejście na żółty alarm.- Właśnie przeszkodziłeś, przecież i tak wiesz co zrobić w takiej sytuacji, wyemitujcie z deflektora strumień antyczasteczek i dopasujcie i parametry do obserwowanych cząstek, przestawcie wszystkie palety na maksymalną rozdzielczość i zasięg 1 roku świetlnego. Dalszą cześć procedury znasz. Przeszkadzać mi tylko jak coś znajdziecie.- O nie, na resztę musisz poczekać, zaraz przyjdziemy na mostek. Natasha out. Rusz się wilczku, statek bez kapitana na mostku sam nie będzie latał.- No, no to ja tu jestem kapitanem ale tym razem cię posłucham.Powoli podszedł do niej, objął ja czule i pocałował, Natasha odwzajemniła sie tym samym.Po kilku minutach na mostku pojawili się pierwszy i kapitan w kilkuminutowym odstępie.- Kapitanie zaraz dolecimy do układu.- Proszę przygotować się do wyjścia z warp...teraz.Z czarnej otchłani wyłonił się statek kapitana Rheinharda i majestatycznie skierował się w strone planety nad która orbitował juz okręt kapitana Fluoreaux.- ¼ impulsowej i wprowadź nas na orbitę Piscium Epsilon I, poinformować pozostałych kapitanów o naszym przybyciu, taktyczny proszę przeskanować cały układ w poszukiwaniu obcych jednostek. Co z tym śladem??- Kończymy rekalibrować główny deflektor, za chwile wyemitujemy silny strumień antycząsteczek, kilka minut i powinniśmy mieć raport z analizy.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram