Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Oblicza Prawdy" Re: "Oblicza Prawdy"

Tazman
Participant

Na mostku panował spokój, większość oficerów robiła swoje lub siedziała i nie robiła nic. Pierwszy: Kapitanie na Excaliburze mają pełny stan gotowości przygotowują się do odparcia abordażu.Tazman: Dziwisz się to nie jest wielki okręt nie mają 100 holodeków muszą coś robić Pierwszy: Tylko aby nie zaczęli strzelać do wszystkiego jak wpadniemy do systemu.Tazman: To proste póki nikt do Kapitana Reydena nie zacznie strzelać to on też nikogo nie rozwali.Pierwszy: Oczywiście .....Nawigacyjny: Mamy dalsze informacje z systemu docelowego.Tazman: Wgrać mi na padaNawigacyjny: Robi sięPo dłuższej chwili .....Tazman: Dziwne .... Dziwne to były tam jakieś drużyny badawcze 14 lat temuPierwszy: Co w tym dziwnego, często się to zdarza.Tazman: Może i tak ale do jasnej dlaczego nic o tym nieznaleźliśmy w naszycg bazach danych. ZZa dziesięć minut chcę mieć raport czy nie mamy jakiegoś wirusa. Zkontaktować się z dowództwem i zapytać czy czegoś czasem 14 lat temu nie utajniali a jeśli tak to mi zaraz mają wszystkie informacje przesłać.Nawigacyjny: Jak tylko Inżynier przeprowadzi diagnostyke wyślę wiadomość, a jak nie odtajnią informacji.Tazman: To powie pani, że nalegam i pierwszego oficera który odmówi współpracy odwiedzę po powrocie osobiście z całą drużyną komandosów.Nawigacyjny: Tak jestTazman: Przynajmniej wiemy że był tam Steed ....Utzrymać kurs i prędkość ..... żadnych nowych rozkazów ....

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram