Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Oblicza Prawdy" Re: "Oblicza Prawdy"

kasyno
Participant
#15839

Kapitan nie mógł długo usnąć leżał na łóżko i spoglądał na plecy Amandy, na jej ciemne blond włosy i na jej aksamitne ramiona. W głowie miał mętlik, troski i wątpliwości nie mogły dać mu spokoju. Wszystko mu się już mieszało zaginięcie Nebuli, Wrak na planecie obecna sytuacja. Wszystko to było winą braku snu, a może kapitan sam się chciał zadręczać. Nagle odezwał się komunikator kapitana.

Chorąży Annabelle Larsen: Larsen do Kapitana Kasnova.

Kapitan Robert Kasnov: Tak słucham.

Chorąży Annabelle Larsen: doszliśmy do pochodzenia trikordera, pochodził z niedawno zniszczonego okrętu USS Livingston i został przeniesiony jako wyposażenie na wersje –A. Trikorder był dość mocno zniszczony, znaczna część izolinearnych układów pamięci oraz matryca wyświetlacza były uszkodzone. Co do reszty przedmiotów, były to bardzo zmyślne urządzenia nasłuchujące, które zbierały informacje na temat wydarzeń, które miały miejsce przez okres czasu od ich uruchomienia. Wszystkie charakteryzowały się nadzwyczaj dużą ilością pamięci, do której zapisywane były zebrane informacje, jak również mocną konstrukcją z duranium. Urządzenia te miały około 14 lat i wszystkie, oprócz jednego, miały wymontowane układy pamięci. Jedynie jeden przyrząd posiadał pełny bank danych.

Kapitan Robert Kasnov: Jakie dane zawierał – Kapitan w tym momencie wstał z łóżka i podszedł do swoje konsoli komputera.

Chorąży Annabelle Larsen: Czternaście lat temu, w kilkanaście godzin po zamontowaniu aparatury, w okolicach wraku zdarzyła się jakaś duża katastrofa. Ponieważ w instalacji zamontowane były układy optyczne wiadomo jest, że oprócz odnalezionych urządzeń znajdowały się w maszynowni także pojemniki testowe, które prawdopodobnie zawierały bazowe organiczne i nieorganiczne substancje. Po zarejestrowaniu katastrofy, na miejsce przybyła drużyna badawcza Gwiezdnej Floty, w której skład wchodzili jedynie przedstawiciele sekcji niebieskiej i żółtej. To oni zabrali wszystkie urządzenia i wymontowali układy pamięci z prawie całej aparatury nasłuchowej. Po ich zniknięciu nastąpiła druga, podobna katastrofa. Przez 14 lat nic się nie wydarzyło, aż przed jedenastoma dniami maszynownia została przeszukana przez oddział zwiadu pod dowództwem kapitana Johna Steeda, dowódcy USS Livingston-A.

Kapitan Robert Kasnov: Proszę dalej pracować, a dane które już pani ma proszę wysłać na mostek oni dalej to prześlą do floty. Kasnov Out.

Kapitan Robert Kasnov: Kasnov do mostka.

Podporucznik Martin Jones: Tak kapitanie Tu Jones.

Kapitan Robert Kasnov: Proszę przesłać dane z laboratorium Astrometrycznego do reszty floty. – w tym momencie obudziła się Amanda Kapitan na nią spojrzał.

Crewman Fairuza Balk: Dane są już, czy je wysłać.

Podporucznik Martin Jones: Tak.

Podporucznik Martin Jones: Kapitanie dwa statki z floty przyspieszyły i będą tu za kilka godzin. To USS Merovingian i USS Okinawa.

Kapitan Robert Kasnov: Jak tylko przylecą nadaj do Galaxy by wysłał Ekipę na planetę i zabezpieczyli teren. Teleportacja już powinna być możliwa po przejściu burzy więc z dostaniem na planetę nie będzie problemu. Kasnov Out.

Komandor Amanda Beket: Chodź do łóżka.

Robert wstał i poszedł do łóżka {Ocenzurowano } po kilkudziesięciu minutach od tego zasnął trzymając ją w objęciach.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram