Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Oblicza Prawdy" Re: "Oblicza Prawdy"

Wolf
Participant

{Bip..., Bip..., Bip...}- Tak... {troche zaspanym głosem}- Czyżbym w czymś przeszkodził- Trochę się zdrzemnąłem, mniemam że są nowe dane na temat tego śladu- Owszem ale lepiej aby pan tu przyszedł.- Dobrze. Rheinhard out.- Jansen, co z naprawami.- Już kończymy, nie moge uwierzyć że udało się nam naprawić tak poważną usterkę lecąc w warp.- Ja również, ale mamy doskonałą załogę, podziękowania nalężą się rónież kapitanom którzy udzieli nam wsparcia, jak tylko skończycie zostaw parę osób w maszynowni reszta niech idzie się trochę przespać, za kilka godzin dolatujemy do systemu.- A pan kapitan dokąd, a tak między nami to kiedy zrobisz pierwszy krok do Natashy, ona wie co do niej czujesz, a ty się ociągasz, nieładnie tak trzymać kobietę w niepewności.- Wiem, wiem, to musi narazie poczekać, teraz idę na mostek, mają nowe dane na temat niedawno wykrytego śladu jonowego.Kilka minut później- Kapitan na mostku.- Kapitania ślad który wykryliśmy naleźy do zaginionego staku USS Livingston-A, prowadzi on dokładnie do systemu Piscium Epsilon, gdybyśmy przyspieszyli pochodzenie tego śladu nadal byłoby dla nas tajemnicą, jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Na ekranie ukazał sie obraz z zaznaczona trasą śladu z układem docelowym na końcu.- Już niedługo zagadka sama się rozwiąże, narazie sternik przejmujesz dowodzenie nad statkiem, pozostali ma kilka godzin na odpoczynek, radzę wykorzystać tę okazję. Pierwszy, proszę do mnie. 😀

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram