Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Oblicza Prawdy" Re: "Oblicza Prawdy"

Wolf
Participant

Prace na USS Mariposa powoli dobiegają do końca, zarówno załoga Mariposy jak i drużyny techników ze staków floty były tak zmęczone ciągłą pracą w trudnych warunkach i pod dużym obciążeniem psychicznym, nie wspominając o odkrytym śladzie jonowym wymusiło na kapitanie pdjęcie decyzji...- Jansen, podziel wszystkich techników na dwie grupy, jedna niech idzie się trochę przespać, a druga niech jeszcze troche popracuje, za cztery godziny mają się wymienić, naprawy trochę dłużej potrwają ale załodze też nalezy się trochę odpoczynku.Załoga przyjęła ten rozkaz z wielką niechęcią, każdy chciał jak najwięcej pomóc w "reperowaniu" napędu ale jak to mówią mus to mus.- Kapitanie, przekaz od kapitana Tazmana"Kapitanie Rheinhard czy da pan radę dolecieć do układu o własnych siłach, w razie konieczności możemy zwolnić. Nie chciałbym więcej niepotrzebnych ofiar, znając sytuację nie musimy się tak śpieszyć z dotarciem do Malstrom'a"- Rozumiem, napęd wytrzyma, jeśli flota chce nas wyprzedzić to proszę mi tylko przydzielić kogoś do ochrony. - Kapitan Reyden otrzymał rozkaz eskorty Mariposy.- Przyjąłem, nie chcę was opóźniać, będziemy w stałym kontakcie. Rheinhard out.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram